Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Misia potrzebuje waszego wsparcia!

Byłam w piekle. Widziałam się z Diabłem. Pokazał mi z bezczelnym uśmiechem swój twór.
- Patrz do czego jestem zdolny. Nie wygrasz ze mną. Moje zło jest ponad twoim dobrem. ZAWSZE WYGRAM ! zrozum to w końcu uparta babo !
....spojrzałam w jej smutne, przerażone, pełne cierpienia oczy. Po czym obruciłam się w stronę Diabła, i z uśmiechem jeszcze bezczelniejszym odparłam:
-Tak uważasz? No to ku... patrz !!!
Porwałam małą na ręce a przechodząc przez piekielną bramę rzuciłam przez ramię:
- Pamiętaj zarośnięty rogaczu, z upartą babą się nie zaczyna. A jeżeli jeszcze ta baba ma za sobą armię ludzi którzy potrafią kochać to możesz jej co najwyżej nagwizdać.
I wyszłam z piekła trzaskając bramą tak, że im chyba wszystko ze ścian pospadało. A Misia....wtuliła się z ufnością w moje ramiona.

Kochani interwencyjnie odebraliśmy dzisiaj tą okolo 10-letnią sunię. Chyba wiele nie trzeba pisać. Zdjęcia mówią same za siebie. a dopełnieniem całej tragicznej sytuacji był fakt , że ta maleńka sunia całe życie spędziła na łańcuchu. Po interwencji od razu pojechaliśmy jak karetka na sygnale do chirurga -jutro czeka ją szereg badań i bardzo poważna operacja usunięcia tego kolosa pod brzuszkiem Misi. Proszę, błagam....udowodnijmy Diabłu że nie zadziera się z ludźmi o wielkich sercach bo MIŁOŚĆ ZAWSZE WYGRYWA!!!!
Nie będziemy owijać w bawełnę, potrzebujemy Waszego wsparcia, dobrego słowa i grosza na opłacenie badań, operacji, leczenia i utrzymania Misieńki. A Diabłu już dzisiaj pokazujemy środkowy palec bo wiemy, że mamy Was...
Kochani mamy świadomość co Wam się ciśnie na usta, jak to możliwe, że takie rzeczy się dzieją w XXI wieku -nie znamy odpowiedzi. Właścicielem psiny była osoba w podeszłym wieku, co do postawy dalszej rodziny nie potrafimy wytłumaczyć jak można było patrzeć na ogromne cierpienie malutkiej Misi na łańcuchu.

ℹ️🐕 Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem "Darowizna dla Misi"
Szybkie płatności: paypal: info@psiaekipa.pl LUB https://www.psiaekipa.pl/payment