Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Adoptuj mnie :)

Kochani dla Waszej informacji – ADOPCJE w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej NIE SĄ WSTRZYMANE !!!
Wręcz przeciwnie, jeżeli ktoś został wysłany do domu i np. pracuje zdalnie to chyba dobry czas na poświęceniu UWAGI nowemu członkowi rodziny :) Niestety w tym okresie spodziewamy się wzrostu oddawanych zwierząt :/
- ludzie boją się i ulegają fałszywym informacją, że zwierzaki przenoszą koronawirusa :/ Mamy nadzieję, że takich przypadków będzie mało.
WHO - Światowa Organizacja Zdrowia "podkreśla, że nie ma żadnych dowodów na to, aby koty czy psy zostały zainfekowane lub byłyby odpowiedzialne za rozprzestrzenianie się wirusa wywołującego COVID-19" także bez obaw ;) Adopcja jest bezpieczna. Oczywiście MUSI TO BYĆ ODPOWIEDZIALNY RUCH NA CAŁE KOCIE CZY PSIE ŻYCIE – PROSIMY O ROZWAGĘ ! Są również pewne obostrzenia (dla dobra ludzi i zwierząt) ale nic czego jak się chce to nie można pokonać ;) - w celu adopcji należy wcześniej skontaktować się z wolontariuszem lub bezpośrednio ze schroniskiem i umówić na konkretny termin.

TELEFONY DO WOLONTARIUSZY :
AGATA – 516 488 831
PAULINA – 668 248 981
NATALIA - 609 012 491
Zapraszamy w zakładkę Psy do adopcji :)