Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

I teraz ważna informacja dla wszystkich tych, którzy uważają że starego psa można "olać". Otóż nie!!!

Ile masz lat? 15? 20? A może 40 albo 50? Jesteś młody. Jeżeli los pozwoli, masz jeszcze wiele lat przed sobą. Ale nie łudź się. Starość przyjdzie. I oby była ona szczęśliwa i zdrowa. Ksżdego później dopadnie cię niemoc, ból, zniedołężnienie. Będziesz wtedy chciał mieć wygodnie, cicho, ciepło. Żeby ktoś był obok by pomógł, przytulił.... zaopiekował się tobą. .
Dlaczego więc odmawiamy tej opieki naszym zwierzętom? Tym które są z nami, bo nie mają innej rodziny. Bo to my jesteśmy ich rodziną?

Sabunia, jak każdy pies, miała tylko swoich ludzi. Ufna, wierna, kochająca. Dla niej, jej człowiek był całym światem. Ona dla swojej rodziny była tylko starym kundlem. Zarośnięty kojec, puste pojemniki bo artykułach spożywczych, bo widać nawet na miski nie zasłużyła. Buda i... ogromny guz i ito nie jeden Guz który uniemożliwił tej mikrosuni normalne poruszanie się, załatwianie zwykłych potrzeb, siadanie czy położenie. Guz, którym przy każdym ruchu, szorowała po ziemi. To była kwestia czasu, żeby pęknął i spowodował jej śmierć. Właściciele kompletnie nie poczuwali się ani do winy zaniedbania, ani do opieki nad najlepszym przyjacielem. Dla nich Saba była kłopotem, kolejnym balastem, na którego szkoda pieniędzy. Diagnostyka weterynaryjna, badania??? Po co?
....I teraz ważna informacja dla wszystkich tych, którzy uważają że starego psa można "olać". Otóż nie!!!

Ustawa o ochronie zwierząt mówi, że opiekun MA OBOWIĄZEK leczyć chore zwierzę. LECZYĆ!! NIE USYPIAĆ!! NIE PATRZEĆ JAK CIERPI I W KOŃCU SKONA W BÓLACH!!!! Jesli tego nie robi i pozwala zwierzęciu cierpieć łamie prawo i ten czyn nosi znamiona znęcania się nad zwierzętami!!
uwaga! Żeby ten baczęk, na złość swoim pseudo opiekunom, mógł jeszcze długo cieszyć się dobrym życiem, jest potrzebna Wasza pomoc i wsparcie. Sabunia jest już po operacji. Walka o jej zdrowie, zszragane wieloletnim zaniedbaniem, nadal trwa. I dlatego prosimy Was o pomoc, bo przed tą dzielną sunią kolejne zabiegi i długi okres rekonwalescencji. Niebawem kolejna operacja. Na to potrzebne są fundusze na spłatę pierwszej faktury i kolejnych. Pomożecie jak zawsze?

Darowizny dokonywać można także w najbardziej dogodny dla siebie sposób:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sabunia
wpłata na konto: Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt - 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399, w tytule wpisując „Darowizna dla Saby”
https://psiaekipa.pl/wesprzyj
paypal: info@psiaekipa.pl

DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE