Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Pomożesz w wyżywieniu naszych podopiecznych?

Nasi kochani przyjaciele Psiej Ekipy ,ciężkie czasy nadal trwają ale my staramy się nie użalać. Każdego dnia stawiamy czoła problemom z którymi przychodzi się nam mierzyć by zwierzętom żyło się lepiej. Choć mówią że pieniądze szczęścia nie dają to jednak bez nich ratowanie zwierząt będzie dla nas niemal niemożliwe, dlatego liczymy się z każdą złotówką i dziękujemy z całego serca za każdą darowiznę przekazaną na cele naszej fundacji.

Kilka tygodni temu także dzięki Waszej hojności mogliśmy zgromadzić spory zapas karmy dla mieszkańców psiej HAU-py, który już niestety wielkimi krokami dobiega końca.
Ale co się dziwić ,mieszka w niej spora gromada "ogonków" , którą tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc trzeba wykarmić .Najedzony pies ,równa się szczęśliwy pies a że szczęście naszych podopiecznych jest najważniejsze musimy dbać by jedzonka było pod dostatkiem .Dlatego jeśli znowu macie ochotę podarować nam kilka puszek będziemy bardzo wdzięczni

Możesz wesprzeć wyżywienie naszych podopiecznych zamawiając karmę w dowolnym sklepie internetowym z adresem dostawy podanym poniżej . Nasze psiaki najchętniej jedzą karmę Dolina Noteci ,Rafi w puszeczkach oraz karmę sucha Brit Adult.
Magda Pryga
Jaworowa 277
43-384 Jaworze
Tel. 881 655 905

Dziękujemy że cięgle możemy na was liczyć
Ciotka Magda i Atos, Bobik, Frodo, Loki ,Pixel