Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Zapraszamy Was serdecznie do Zielonego Psa!

Rak....to wyrok który odbiera kolory wszystkiemu co nas otacza. Ta choroba dotyka zwierzeta w takiej samej mierze jak nas ludzi. I szczęście ma zwierzak jeżeli przy jego boku podczas takiej choroby, trwa jego człowiek gotów do największych poświęceń. Ale co ma zrobić bezdomny pies czy kot, który musi zmagać się z tą potworną chorobą? Wtedy z pomoca przychodzimy my, i błagając Was o pomocy staramy się wyrwać dla chorego zwierzęcia choćby kilka dobrych, godnych miesięcy życia.
I tak zrodził się pomysł w głowach dwóch wspaniałych sióstr,Oli i Sandry. Obie są niezwykle zdolne, a Ola dodatkowo pięknie maluje. No i w ich życiu od zawsze były futrzaki w potrzebie.

Dlatego, Panie i Panowie mamy zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszą wystawę Oli Walczak. 60% dochodu ze sprzedaży przepięknych dzieł, zostanie przekazana na pomoc naszych onkologicznym zwierzakom.
Wystawa połączona ze sprzedażą będzie miała miejsce 29.07.2022 oraz 30.07.2022 od godz.18.00 w fundacyjnym pukncie Zielony Pies przy ul. 11 listopada. Sprawmy wszyscy aby rak nie odebrał kolorów życia naszym zwierzakom. Sprawny aby te dni które im pozostały były tak piękne i kolorowe jak dzieła Oli.

Zbieramy na:
Azo choruje na chłoniaka w tym momencie leczenie polepsza jego jakość życia.
Bobik choruje na nowotwór skóry z przerzutami do płuc.

https://www.facebook.com/events/1093939471502740?ref=newsfeed