Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Czy Bambi zazna kiedyś szczęścia?

Minął rok od momentu gdy Bambi trafił pod dach psiej Hau-py. Ciężko zliczyć ile w tym czasie odebraliśmy telefonów z zapytaniem czy ogłoszenie nadal aktualne???? Mimo to Bambi ciągle szuka domu.....
Gdy tylko opowiadam co przeszedł ten pies i jaką jak ważną pracę będzie trzeba z nim wykonać decydując się na adopcję, zawsze okazuje się że nie takiego psiego przyjaciela ktoś poszukuje . Krzywdę jaką wyrządził mu człowiek jest tylko wstanie naprawić drugi człowiek!!!!
W te kilkanaście miesięcy które jest z nami udawadniał nam krok po kroku że ofiarując mu miłość , cierpliwość może pokonać swoje lęki.>br> Bambi to młodziutki około trzy letni piesek, ma całe życie przed sobą ale czy spędzi je u boku człowieka???
Tel. 881 655 905

Charytatywną działalność 🐾Psiej HAU-py🐾 możecie również śledzić na dedykowanej temu wyjątkowemu miejscu stronie: https://psiahaupa.psiaekipa.pl/ a także za jej pośrednictwem wesprzeć nasze działania na rzecz potrzebujących zwierząt 🙂

Darowizny dokonywać można także w najbardziej dogodny dla siebie sposób:
👉 Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt - 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399, w tytule wpisując „Darowizna Psia HAU-pa”
👉 https://psiaekipa.pl/wesprzyj
👉 paypal: info@psiaekipa.pl

DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE 😘🐶🐱