Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Jak długo nasz Bambi ma prosić o dom?

Jak długo nasz Bambi ma prosić o dom? Wszak jest to pies, który na ten swój wymarzony kąt zasługuje jak nikt inny...
Bambi nie miał w życiu lekko. Ciasny, brudny kojec i psi kolega w tym kojcu, który mu dotrzymywał towarzystwa. To było wszystko co miał. Od człowieka nie zaznał nic dobrego, przez co teraz ma problemy z zaufaniem. Ale jak już zacznie ufać i pokazywać swoje dobre strony, to jest cudownym puchatym przyjacielem.
Wszyscy bardzo się staramy, aby Bambi szybko zapomniał o swojej nieciekawej przeszłości. Jednak jesteśmy tylko domem tymczasowym, który oprócz Bambiego ma pod opieką też inne biedy, które równie mocno nas potrzebują. Dlatego dzisiaj poraz kolejny błagamy o dom, który będzie mógł skupić się na nim w pełni. Pomóc mu przepracować swoje traumy i całkowicie otworzyć się na ludzi.
Czy jest to trudne zadanie? Moim zdaniem bardziej niż trudne, pasuje tu słowo czasochłonne. Bo Bambiś być może nie jest psem, który w trybie ekspresowym przyzwyczai się do nowego miejsca i ludzi. Ale z pewnością jest psem, który zasługuje na miłość i potrafi tej miłości oddać kilkakrotnie razy więcej.

Mimo wszelkich swoich przejść nadal jest spragniony kontaktu z człowiekiem i widać, że ze wszystkich sił stara się walczyć z lękiem, z którym zmaga się już zdecydowanie zbyt długo.
Bambi dobrze dogaduje się z większością psów. Mimo wszystko jest bardzo wesoły i energiczny. Kocha zabawy z piłeczką, a za smaczki da się pokroić 😉
Jeśli chcecie pomóc Bambiemu, to prosimy, puśćcie go dalej w świat, niech w końcu ten jego jedyny człowiek go znajdzie, bo on już naprawdę zbyt długo na to czeka 😊
W sprawie adopcji Bambiego prosimy o kontakt pod numerem 881 655 905

Bambi, jak i inne psiaki mieszkają w naszej cudownej Psiej HAU-pie. HAU-pa to nasza duma, którą udaje się nam prowadzić dzięki Waszemu wsparciu. Bez Was nie byłoby to możliwe a Bambi i inne psiaki pewnie siedziałyby zapomniane w schronisku. Dlatego też prosimy o dalszą pomoc.
Możesz pomóc nam pomagać wpłacając darowiznę na:
Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem "Darowizna"
paypal: info@psiaekipa.pl
https://www.psiaekipa.pl/wesprzyj

Pamiętaj o nas przy rozliczaniu PIT 1% KRS 0000697348 Fundacja Psia Ekipa -Razem dla Zwierząt
Dziękujemy, że z nami jesteście 🖤