Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA❤

Praca wolontariusza nie jest opłacana nie dlatego że jest bezwartościowa, ale dlatego że jest bezcenna!!!!
Wszystkim naszym Wolontariuszom Schroniska Reksio i Psiej HAUpy którzy dziś obchodzą swoje święto ogromnie dziękujemy za Waszą bezinteresowną działalność za każdą chwilę w Waszym życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi - z braćmi mniejszymi.

Dziękujemy tym którzy są z nami od wielu długich lat i swoją wiedzą dzielą się z innymi ❤ To Wy budowaliście z nami to wszystko i swoją pozytywną mocą sprawczą przyciągacie innych. Każda sobota, nie ważne czy świeciło słońce, czy było oberwanie chmury lub minus kilkanaście stopni…byliście! Zawsze mogliśmy na Was liczyć i do tej pory nic się nie zmieniło. O każdej porze dnia i nocy, jesteście gotowi rzucić wszystko i pomóc. Nie jesteśmy w stanie napisać tutaj wszystkiego co byśmy chcieli i jak jesteśmy Was wdzięczni. To jest coś wspaniałego, że możemy otaczać się takimi osobami.

Ogromnie dziękujemy i głęboko liczymy, że zostaniecie z nami jeszcze długi czas! Bo gdzie my znajdziemy takich jak Wy?!
Niech wolontariat zawsze będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a mokre noski i rozmyrdane ogonki niech motywuje Was do dalszego działania. Za każdy spacer, za każdą kąpiel za każdy post adopcyjny za oddanie, za serce za czas ..... DZIĘKUJEMY!!!!