Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

W środę niestety pożegnaliśmy Bordka. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.❤..

Dokładnie 14.07 życie Bordka zmieniło się o 180 stopni. Po licznych nieudanych adopcjach wiedzieliśmy, że jak nie stanie się cud to Bordo umrze. Umrze w schronisku, w samotności…
Bordo już miał postawiony wyrok, lecz organizm zaczął walczyć. Lekarze podjęli próbę, aby jeszcze raz spróbować. I w tym momencie wszystko zmienił jeden telefon. Odezwali się Państwo, którzy chcieli dać dom Bordkowi i jeszcze o niego powalczyć. Pierwsze miałam mieszane uczucia, ale decyzja zapadła. Bordek idzie do adopcji!
I wiecie co? Drugi raz podjełabym taką samą decyzję. Niczego nie żałuję! Teraz myślę,że Bordek czuł, że ktoś na niego czeka🥰
Bordo z psa umierającego stał się psem pełnym energii. Miał swoje słabsze dni, ale bywały też dobre. Właściciele Bordka stanęli na wysokości zadania i pokazali mu, co znaczy szczęście. Wywrócili swoje życie do góry nogami, aby tylko Bordek miał wszystko czego potrzebował.
Pomimo swojego charakteru, który nie był najłatwiejszy, to kochali go ponad wszystko. Mogę śmiało powiedzieć, że Bordek był w raju.

Niestety w środę pożegnaliśmy Bordka.
Dla wszystkich był to ciężki dzień. Doskonale wiedzieliśmy, że kiedyś to nastąpi. Jednak każdy liczył, że Borduś pożyje jeszcze kilka miesięcy. Los postanowił inaczej i było trzeba pozwolić mu odejść. Bordek już na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Teraz największe podziękowania należą się właścicielom Bordka. Byli z nim na dobre i na złe. Kochali go i starali się zrozumieć. Dali mu wszystko na co zasłużył. Teraz już wiem, że wszystko było po coś. A było po to, aby Bordek trafił do tak wspaniałych ludzi, którzy się nim zaopiekowali. Teraz tylko czas może zagoić rany…
Dziękujemy ❤️❤️❤️ Nigdy nie zapomnimy co Państwo zrobili dla Bordka❤️

Niestety po Bordku zostały kosmiczne faktury do zaplacenia...a ostania za eutanazje ponad.... 600 zł. Prosimy Was nie zostawiajcie nas samych z tymi kosztami.
Kochani, jeżeli ktoś chciałby dorzucić jeszcze symboliczną złotówkę na spłacenie ostatnich faktur za leczenie Bordka, to będziemy bardzo wdzięczni. Zbiórkę zamykamy za parę dni.
https://pomagam.pl/dla_bordo