Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Podsumowanie tygodnia w psiej 🐾HAU-pie🐾

Cześć i czołem Psioekipowi przyjaciele, nadszedł czas na podsumowanie ostatnich dwóch tygodni w 🐾Psiej HAU-pie🐾 😉

Pogoda, mimo iż już jest połowa listopada nas dosłownie rozpieszcza. Staramy się jak możemy, żeby nasi podopieczni również mogli z niej jak najwięcej korzystać 😉
Atos jak zawsze jest idealnym towarzyszem spacerów. Spokojnie idzie przy nodze, nie rozpraszają go samochody, ludzie i zwierzęta-nawet te najbardziej zaczepne 🙂 Zdaje się, że jedyne co go interesuje, to rozkoszowanie się możliwością przechadzki w takich fajnych okolicznościach 🙂 Czeka z niecierpliwością na dzień, w którym to wyruszy na spacer z nowym opiekunem. Ale gdzie on jest?

Odnośnie spacerów, to Nuka jest z pewnością ich największą fanką. I trzeba powiedzieć, że nasza naczelna zadziorna dama nie próżnuje 😉 Na pewno kojarzycie już, że ona ma charakterek i za innymi zwierzakami nie przepada. Jednak i na to być może jest sposób. Nie twierdzimy od razu, że Nuka nagle pokocha wszystkie zwierzęta i będzie z nimi żyła długo i szczęśliwie. Ale przeczytajcie sami, jak wyglądał jeden z jej ostatnich spacerów, na którym był obecny inny pies: “Pierwsze 10 minut to było ujadanie, ciągnięcie na maxa na smyczy i różne jęki. Po wspólnym obszczekaniu bestii spod lasu, które ją pogryzły, już szli w dobrej komitywie, potem wspólne szukanie smaczków, picie z jednej miski i sikanie na te same krzaczki. Pod koniec spaceru Nuka w ogóle nie zwracała uwagi na Paćka, nawet nos w nos wąchali te same liście. Po drodze mijaliśmy pielgrzymki turystów, część była z psami. Nuka zachowywała się dużo grzeczniej, niż kojarzę z wcześniejszych spotkań na spacerach. Ostatniego psa na sam koniec spaceru zupełnie zignorowała. Mam wrażenie, że będą z niej jeszcze ludzie i że ten mały wojownik ma tak samo wielkie serce do walki co i do przyjaźni z odpowiednim futrzanym towarzystwem.”
Brzmi zachęcająco, prawda? Na pewno będziemy się starali ostrożnie zapoznawać Nukę z innymi czworonogami i zdawali wam relację jak jej idzie 😉 No chyba, że w tym czasie wydarzy się to na co wszyscy czekali-czyli dalsze postępy Nuka już będzie robiła w nowym domu 🙂

Bianka i Benio ostatnio prosili dobrych ludzi o karmę. Na ogłoszenie od razu odpowiedziała Pani Ewa, która wraz z mężem zamówiła paczkę nie tylko jedzenia dla owczarków, ale też smaczków dla naszych pozostałych rezydentów 🙂 Bardzo dziękujemy! ❤ Taka pomoc jest naprawdę bardzo potrzebna. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wspomóc nasz puchaty duet matka-syn, to śmiało możecie wziąć przykład z Pani Ewy 🙂 Wszystkie szczegóły znajdują się w linku poniżej:
https://www.facebook.com/312691965539155/posts/2260295997445399/
Bianka i Benio także są gotowe, aby zamieszkać już w nowych domach.

Do naszej ekipy psio-HAUpowych wolontariuszy dołączył Marek - witamy!😊
Nowych rodzin z utęsknieniem wypatrują także Bambi i Mela, a także nasze koty, przebywające w domach tymczasowych: Guzik, Cekin i Frodo.
Od dłuższego czasu mamy całkowity przestój z adopcjami. Stajemy na głowie, żeby przed zimą znaleźć domy dla naszych zwierzaków. Chociaż do każdego z nich bardzo się przywiązaliśmy, to rozumiemy, że najlepsze dla nich jest znalezienie im ciepłego kąta, gdzie poczują się częścią rodziny. Piszemy, ogłaszamy i błagamy, żeby ktoś w końcu zauważył te istoty, które w przeszłości przeżyły wystarczająco dużo złego i teraz już zasługują już tylko na to, co najlepsze. A one odwdzięczą się jak mogą. Bo chyba każdy z nas wie, że zwierzę jak kocha, to kocha bezwarunkowo, całym sobą. I nic tak nie ogrzeje serca, jak jego zimny nos ❤

W sprawie adopcji można kontaktować się z wybranymi wolontariuszami:
* Mela: 609 356 069 lub 881 655 905
* Bianka, Benio: 608 427 792 lub 881 655 905
* Nuka: 516 488 831 lub 604 587 603
* Bambi: 881 655 905 lub 608 427 792
* Atos: 609 356 069 lub 604 587 603
* Koty Guzik, Cekin, Frodo : 500 141 184 lub 516 488 831
Krótkie opisy naszych podopiecznych znajdziecie tutaj:
https://psiaekipa.pl/dogs?type=sos

Podoba Ci się to co robimy dla zwierząt i chcesz nas wspierać? Wesprzyj Psią HAU-pe stałą comiesięczną darowizną na konto:
Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „Darowizna Psia HAU-pa”
Jednorazowe wpłaty można dokonywać:
szybkie płatności:
https://psiaekipa.pl/wesprzyj
paypal: info@psiaekipa.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami Adoptujcie !!!