Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Karolek czeka na nową rodzinę i nowe życie❤

Kilka dni temu zamieściliśmy post o psie zabezpieczonym przez Komisariat Policji w Strumieniu. W sieci już wcześniej krążył post o błąkającym się psie i poszukiwanym właścicielu ale chyba większość z nas patrząc na pierwsze zdjęcie i obroże którą nosił wie, jaki los zgotował mu ten "człowiek". Wrzuciliśmy pilny apel prosząc o dom tymczasowy by uniknął pobytu w schronisku ale skończyło się tylko na komentarzach pod postem... żadnych konkretów 🙁

Mimo wszystko nie mogliśmy go tak zostawić, nie mogliśmy pozwolić by ten stary schorowany pies zmagał się jeszcze ze schroniskową rzeczywistością.
Już po godzinie pędziliśmy na Komisariat by odebrac małego Karolka.
Podszedł do nas jak gdyby wiedział że jesteśmy tam dla niego oferując mu miłość i przyjaźń. Nie oglądał się za siebie..... Po prostu szedł obok nas. Mimo nieprzyjemnego zapachu, mimo wypadającej sierść brudnej od błota, mimo zamglonych oczu Karolek jest najpiękniejszym psem świata!!!!!!

To zaledwie 6 kg psiego nieszczęścia który całe życie dźwigał ciężar łańcucha.
Karolek trafił do lecznicy w której jest po dziś. Niestety tylko potwierdziła się nasza teoria jak bardzo był zaniedbywanym psem 🙁 Karolek ma słabe serduszko a stan uzębienia zszokował nawet Panią Doktor która praktykuje od 20 lat.....
Czeka nas kolejne kosztowne leczenie ale wiemy że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie ❤ że nie zostawicie nas samych!!!!!

Szukamy dla niego domu, ciepłego konta w którym będzie mógł spokojnie dożyć swoich lat. W boksie zachowuje czystość, nie reaguje na inne pieski. Przebywa w Bielsku Białej.
Kontakt 881655905 (jeśli nie odbieram proszę o wiadomość sms - mogę być w pracy) lub tel. 608427792

🐶Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399
W tytule wpisując „Darowizna Karolek ”