Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Podsumowanie tygodnia w psiej 🐾HAU-pie🐾

Podsumowanie dwóch tygodni w 🐾Psiej HAU-pie🐾

I tym razem zafundujemy Wam newsy z dwóch tygodni działania Psiej HAU-py 🙂 Są dobre, jak i niestety gorsze wieści...
Zacznijmy od tych dobrych 🙂 Nasza Mela idzie jak burza. Na szkoleniach, w których uczestniczy wraz z naszą wolontariuszką Magdą jest prymuską! O to, co pisze o niej Pani Aleksandra z Brave Dog Training:
"Mela po zapoznaniu się z placem i ze mną pokazała jak bardzo potrzebuje pracy z człowiekiem i jak ją to cieszy.
Każde ćwiczenie w systemie nowoczesnym, którego Mela wcześniej nie znała, suczka robiła "od strzała", 👌 gdzie inne psy często uczą się ich przez kilka zajęć...
Zaufała mi, obcej osobie i już na pierwszych zajęciach zrobiłyśmy parę ćwiczeń razem 😍
Mela to bardzo stabilna, pewna siebie sunia z dużą potrzebą pracy oraz innymi cechami charakterystycznymi dla australian cattle dog.
Jej oczywiste braki w socjalizacji trzeba będzie budować powoli krok po kroku.
W mojej ocenie może tego dokonać jedynie przewodnik pewny siebie, konsekwentny i cierpliwy, lubiący pracę z psem - tylko takiej osobie jaką jest również Magda, ta suczka zaufa 🙂"

W psio HAU-powych warunkach nasze wolontariuszki ćwiczą również z suczką Nuką. Nuka jest pieskiem z silnym instynktem łowieckim i pracujemy nad tym, aby na spacerach zwracała uwagę także i na człowieka, a nie tylko na 'upolowaniu' potencjalnej zdobyczy 😉 Nuka jest w stosunku do ludzi przecudna, zero agresji, aż dziw, że nadal czeka na dom...
Na stare śmieci wrócił nasz przystojniak Atos 🙁 Po nieudanej adopcji, gdy tylko zwolniło się miejsce Atos wrócił do swojego starego pokoju. Na szczęście nie widzimy, aby bardzo rozpaczał po rozstaniu z byłymi opiekunami.
Na adopcje w 🐾Psiej HAU-pie🐾 czekają również: Nika, Bambi, oraz kotki Balbina i Frytka oraz jeszcze dzikusek kot Oskar (pracujemy z Oskarem jak tylko czas pozwala, ale z pewnością socjalizacja w domu stałym/tymczasowym przebiegłaby znacznie szybciej - jeżeli ktoś ma doświadczenie w pracy z takimi kotkami i chciałby cudaka zabrać pod swój dach prosimy o kontakt).

W sprawie adopcji naszych podopiecznych prosimy kontaktować się jak niżej:
Mela - 609 356 069
Nuka - 604 587 603
Atos - 604 587 603
Bambi - 609 356 069
kotki Balbina i Frytka - 609 356 069
kot Oskar - 516 488 831

Krótkie opisy naszych podopiecznych znajdziecie tutaj:
https://psiaekipa.pl/dogs?type=sos

Podoba Ci się to co robimy dla zwierząt i chcesz nasz wspierać? Wesprzyj 🐾Psią HAU-pe🐾 stałym comiesięcznym przelewem - ustaw go na konto:
🐶Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt
72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „Darowizna Psia HAU-pa” Jednorazowe wpłaty można dokonywać:
🐶 szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
🐶 paypal: info@psiaekipa.pl

Dziękujemy Wam za wszystko 😘😘😘