Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Psia HAU-pa to nie tylko psy. Poznajcie Balbinkę 🐱🐱🐱

🐾Psia HAU-pa🐾 to nie tylko sfora rozbrykanych psów 😉, dla odmiany to również miłe koteczki 🐱🐱🐱 I dziś wyjątkowy, premierowy post z jednym z kocich lokatorów naszych skromnych progów. Dlatego też baaaaardzo na Was liczymy. Udostępniajcie‼🙏

Ta przytulanka na filmie ma na imię Balbinka. Filmik nagrywany był w miłą, słoneczną niedzielę a Balbinka była sama, samiusienka, bez człowieka 🙁 Czy czuła, że akurat w ten dzień może prosić o więcej niż zwykle? Czy czuła, że to jej dzień? A może w swoim tylko znanym języku prosiła naszą wolontariuszkę „Weź mnie ze sobą. HAU-pa jest fajna, ale ja chciałabym mieć już swój własny domowy kąt, nie taki przejściowy, taki na stałe, taki na zawsze…”

Wiemy, że jest wysyp kotów 🙁 Małe, rude, bure, koty, koteczki do wyboru do koloru i Balbinka ze swoją zwykłością ciężko będzie się miała przebić. Nie jest przebojowa, nie pcha się tam, gdzie nie jest proszona, nigdy w pierwszym szeregu, zawsze gdzieś tam z tyłu na szarym końcu. Ale może ktoś z Was ma ten sokoli wzrok i wypatrzy nasze cudo?

Jaworze, koło Bielska-Białej
Kontakt: 609 356 069, 516 488 831