Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Kwiat na poddaszu...

Nasze pierwsze skojarzenie poprowadziło nas do tej niezwykle wzruszającej książki. Kto zna, ten wie o czym piszemy. Zamknięty całe życie, wystawiający tylko nos przez małe okienko żeby chłonąć zapachy świata, który nie był dla niego przeznaczony.
W ponad 30°C upale siedziałyśmy kilka godziny przed tym domem, aby skontaktować się z właścicielem. Kto mieszka na poddaszu albo wysokim pietrze, ten wie co musiało się dziać pod dachem, gdzie zamknięto niczemu niewinne stworzenie. Ile tam było stopni? 50?60? Czy miał wodę? Bo przecież nas tam nie wpuszczono żeby sprawdzić miejsce kaźni.
Powód tego nieludzkiego traktowania?
"Bo uciekał"
Skazany na samotność....bo uciekał. Skazany na zimowe mrozy i ciemności....bo uciekał. Skazany na cierpienie w niewyobrażalnej spiekocie....bo uciekał.
Wyrok. Zabijać powoli. Dzień po dniu....bo uciekał.

Kwiat na poddaszu. Pimpuś. Piękne stworzenie, o tak zniszczonej psychice i tak zmarnowanym ciele, że wiele wody w Wiśle upłynie, zanim będziemy mogli napisać, że Pimpuś szuka domu. Dzisiaj musimy naprostować jego psychikę, żeby zrozumiał że nie trzeba ludzi gryźć. Dzisiaj musimy zrobić diagnostykę, żeby sprawdzić dlaczego klatka piersiowa jest powiększona, zająć się przerośniętym gruczołem krokowym, przetokami przy oczach, i dowiedzieć co się w Pimpku dzieje, po wielu latach mieszkania na przemian w mrozie i upale.
Wiemy,że rudzielec nie był przypalany i maltretowany. Jego widok nie wzbudzi skrajnych reakcji. Ale wyleczenie psychiki, jest czasami trudniejsze niż operacja na otwartym sercu.
Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy. Pomocy z opłaceniu faktur w lecznicy, opłaceniu ciężkiej i długiej pracy behawiorysty, wreszcie w opłaceniu hoteliku.
Bo nade wszystko chcemy aby kwiat z poddasza, zakwitł kiedyś pełnią swej urody na jakiejś łące, ogrodzie,salonie...

Pomożesz Pimpkowi odzyskać wiarę w nas ludzi?
Tel. 517277428
Tel. 666015714

Podoba Ci się to co robimy dla zwierząt i chcesz nasz wspierać? Wesprzyj 🐾nasze działania i pomóż uratować Pimpka 🐾
konto:
🐶Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „Darowizna Pimpek ”
Jednorazowe wpłaty można dokonywać:
🐶 szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
🐶 paypal: info@psiaekipa.pl

Dziękujemy Wam za wszystko 😘😘😘