Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Podsumowanie tygodnia w psiej 🐾HAU-pie🐾

Kochani, w ostatnim czasie nasze dwie piękne psinki opuściły HAUpkę - Dina oraz Luna. Obie odebrane interwencyjne. Dina trzymana w zimnej budzie z pustaków na grubym łańcuchu oraz Luna, która świat oglądała przez okienko w ciemniej piwnicy. Zaniedbane, niekochane i zapomniane, ale dzięki HAUpie wróciły do zdrowia i zostały najlepszymi przyjaciółkami. To była czysta przyjemność obserwować jak otworzyły się na ludzi i jaka radość z nich biła. Trafiły do domów pełnych miłości❤

Takie historie sprawiają, że chcemy dalej działać. Widzimy, że Psia HAUpa ma sens. Ale...niestety koszty jej utrzymania są wysokie i ledwo dajemy radę. Nie poddamy się bez walki, dlatego z całego serca prosimy Was o pomoc. Tutaj każdy grosz się liczy. Zachęcamy do stałych przelewów, kwota nie musi być wysoka. Zobaczcie ile dobrego już wspólnie udało nam się zdziałać! Ile psiaków i kitków znalazło dom❤ A czekają kolejne - jak np. nowa mieszkanka Sonia. Odebrana z ogromnym guzem na nodze. Przeszła już operację i teraz w HAUpce będzie dochodzić do siebie i czekać na dom.
W sprawie jej adopcji dzwońcie pod nr 608 427 792

Jeżeli więc podoba Ci się działalność Fundacji Psia Ekipa prosimy o wsparcie:
🐶 szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
🐶 paypal: info@psiaekipa.pl
🐶 przelew: Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „Darowizna Psia HAUpa”

Jednocześnie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc i zaangażowanie❤