Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Czy Ty chcesz uratować świat? Świat Luny....

Czas gdy dobro bierze górę nad złem. Czas gdy ciemności smutku i żałoby, zostają rozproszone przez światło nadziei i wiary w lepsze jutro. Czas gdy życie rokłada śmierć na łopatki.
Wielu z Was przypisze te słowa najpiękniejszym świętom Wielkiejnocy. Inni zobaczą w nich opis budzącej się do życia wiosny. A my....a my wiemy że to słowa o życiu. Życiu 6- letniej Luny.

Zamknięta w piwnicy, skąd przez małe okienko, do którego sięgała stając na dwóch łapach, wyglądała człowieka i ratunku. Wypatrzona przez dobrych ludzi, którzy nie odwrócili wzroku, wzruszając ramionami, że to nie ich problem. Odebrana interwencyjnie z warunków urągających wszystkiemu. Zaniedbana, niedożywiona, z deformacją łapek, spowodowaną przerostem pazurów. Ze swoim spokojem, łagodnością i dobrocią, trafiła na pokład Psiej Ekipy. Ile się wycierpiała w samotności, wie tylko ona. Dlatego teraz chłonie każdą sekundę z człowiekiem. Jej uległość, jej godzenie się ze wszystkim, wywołują u nas łzy. Poznawanie innych psów sprawia jej niewysłowioną radość,jakby nadrabiała każdą sekundę swojej izolacji,jaką zafundował jej człowiek. Spacery z Luną to czysta przyjemność chodzenia z prawdziwą damą.
Dobro wzięło górę nad złem. Ciemność samotności rozproszyło światło nadziei. Już nie śmierć zagląda jej w oczy, ale życie wyziera z jej pięknych źrenic.

Czy historia Luna zakończy się na mecie zwanej Domem? Czy będzie miała okazję poznać uczucie miłości, szacunku i opieki?
"Kto ratuje jedno życie-ratuje cały świat" i nie napisano nigdzie że to ma być "ludzkie życie"....

Czy Ty chcesz uratować świat? Świat Luny....
Tel. 609 012 491
Tel. 608 427 792