Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

❗️…jest taki pies, który bardzo potrzebuje domu🏠❗️

Jej historia jest niebanalna, choć scenariusz zaś napisało życie...
Tym razem Mela – około 7-letnia urodziwa mieszanka łatek i ciapek wróciła do Psiej Hau-py.
Decyzja jej oddania była dla właścicieli niezwykle trudna, ufamy, że była słuszna💔. Potrzebuje człowieka, który poświęci jej czas, ale również stworzy przestrzeń, w której Mela będzie się czuła bezpieczna i podporządkowana swojemu właścicielowi. Mela jest psem zaborczym. To pies, który będzie próbował dominować w relacji, dlatego wymaga konsekwentnego przestrzegania granic. W przypadku ich braku, Mela staje się nadaktywna, szuka możliwości uwolnienia energii na własną łapę🐾
Mela nie toleruje innych psów. Potrafi pięknie skupić uwagę na opiekunie, bardzo dobrze reaguje na korekty i pochwały. Lubi głaskanie, wręcz się nadstawia pod dłoń. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, zwraca uwagę na opiekuna podczas spaceru.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Sprawdzi się doskonale w domu, w którym nie będzie pępkiem świata. Musi mieć jasno wyznaczone miejsce w hierarchii stada domowego.

Mela doświadczyła miłości w swoim psim życiu i bardzo jej teraz brakuje człowieka blisko siebie😔. Prosimy, nie pozwólcie jej zbyt długo czekać na dom 🙏.
W sprawie adopcji Meli prosimy o kontakt:
Magda: 881 655 905
Iwona: 604 587 603

Jeślii podoba Ci się̨ działalność Fundacji Psia Ekipa, możesz nas wspomóc przekazując 1% swojego podatku ➡️KRS: 0000697348

Jednocześnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, organizatorom zbiórek, wolontariuszom za dotychczasowe zaangażowanie❤

Możesz również pomóc poprzez:
🐶szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
🐶paypal: info@psiaekipa.pl
🐶przelew: Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „darowizna”