Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Podsumowanie tygodnia w psiej 🐾HAU-pie🐾

Z nieskrywanym wzruszeniem podsumowujemy miniony tydzień. Na drodze Pędzla, który od wakacji zamieszkuje Psią Hau-pę, stanęli ludzie, którzy są gotowi ofiarować mu dom. Jesteśmy szczęśliwi, bo rodzina, która rozważa jego adopcję jest w stanie nie tylko wypełnić nasze adopcyjne formalności, ale przede wszystkim odpowiedzieć potrzebom behawioralnym i emocjonalnym Pędzla. To niezwykły pies! Na początku dał się nam we znaki. Ech…kiedy wspominamy jego początki w Psiej Hau-pie, powracają wspomnienia. Widzimy jak na dłoni (jak na łapie;), że praca wolontariuszy jest niezbędna i efektywna. Spokój, jaki miał zapewniony w Haupie, konsultacje behawiorystyczne, instruktaże szkoleniowców, a przede wszystkim niemal codzienna praca z tym psem, doprowadziły do momentu, że stał się gotowy do adopcji. Trzeba wiedzieć, że Psia Ha-pa doskonale spełnia swoje zadania wobec psów problematycznych. Widząc owoce tej działalności jesteśmy Wam-darczyńcom po stokroć wdzięczni za Waszą hojność. Śmiemy prosić o więcej, dla kolejnych Pędzli, Puszków, Atosów…

Nika rozkwita wraz z nadchodzącą wiosną. Dzięki subtelnej obecności wolontariuszy, zaczyna jeść im z ręki – i to dosłownie! Dotychczas nie była w stanie nawet spojrzeć na człowieka, aż tu któregoś dnia przekonała się, że ludzka ręka może nie krzywdzić, ba nawet zaoferować nie lada smakołyk!
Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji Niki:
Agata 516 488 831

Jeśli podoba Ci się działalność Psiej Hau-py, zostaw po sobie ślad nie tylko emotikon, ale choćby drobną wpłatą. Prosimy w ich imieniu... Jednocześnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, organizatorom zbiórek, wolontariuszom za dotychczasowe zaangażowanie.
Możesz pomóc. Przez szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
paypal: info@psiaekipa.pl
Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem: Darowizna- Psia HAU-pa