Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Podsumowanie tygodnia w 🐾🐾Psiej HAU-pie 🐾🐾

Drodzy! Nasze prośby zostały wysłuchane a nadzieje mają szansę wkrótce się spełnić🥰 W minionych dniach odebraliśmy kilka telefonów w sprawie adopcji i odbyło się już nawet kilka wizyt zapoznawczych! Bardzo dziękujemy Wam za zainteresowanie naszymi podopiecznymi. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasz Pędzelek już wkrótce może zacznie nowe życie u boku wspaniałej rodziny😃

Na dom czeka także Nika. Bardzo dobrze funkcjonuje w towarzystwie innych psów. Może to przez te lutowe amory😍, a może Pędzel, który nam się tak zasiedział w Psiej Haupie dodaje jej odwagi i otuchy?

Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji Niki:
Agata 516 488 831

Gapa również wyczekuje swoich właścicieli. Jesteśmy przekonani, że znajdą się ludzie, którzy zobaczą w tym białasku członka swojej rodziny. Gapa jest psem energicznym i chętnym do zabawy. Doskonale sprawdzi się jako towarzysz górskich wypraw. Uwielbia smaczki🦴🍗🍖-dla nich gotowy jest podać łapkę i aportować.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji Gapy:
Iwona: 604 587 603

Nie wszystkie adopcje przebiegają bezproblemowo. Mamy świadomość, że psy w nowym otoczeniu mogą potrzebować więcej czasu, żeby się zaaklimatyzować. Odpowiadamy na wątpliwości, obawy i potrzeby nowych właścicieli. Nigdy nie zostawiamy ich samym sobie. Okazuje się, że Atosik boryka się z lękiem separacyjnym 😟. Z pomocą przybył p. Paweł z Ośrodka Szkolenia Psów KYNO💪. Udzielił niezbędnych wskazówek do pracy z Atosem. Ufamy, że dzięki miłości i wytrwałości nowych opiekunów kryzys zostanie przetrwany ❤️.

Panie Pawle! To nie pierwszy raz, kiedy służy Pan pomocą naszym podopiecznym. Jesteśmy z całego 💝 wdzięczni za Pana zaangażowanie, wiedzę, doświadczenie i rabaty😉, z jakimi wychodzi Pan naprzeciw naszym możliwościom.

Kochani! Nie chcemy czynić zwyczajem prośby o wsparcie finansowe Psiej Haupy. Ponieważ zima nie odpuszcza🌬, psów nie ubywa (nawet przybywa w zaprzyjaźnionych domach tymczasowych i hotelikach), a rachunki opłacać musimy, będzie dla nas dużym wsparciem każda kwota, jaką zechcielibyście przeznaczyć na nasze działania🤲. Mając zapewnioną stabilizację finansową dzięki stałym wpłatom, moglibyśmy nie skupiać się tyle na pozyskiwaniu funduszy, ile na udzielaniu faktycznej pomocy konkretnym psom, które czekają na nasz ratunek... ‼️

📢Dziękujemy wszystkim darczyńcom, organizatorom zbiórek, wolontariuszom📢.
Zachęcamy do wsparcia Psiej Hau-py:
Przez szybkie płatności:
📌https://www.psiaekipa.pl/payment
paypal: info@psiaekipa.pl
📌 Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem: Darowizna- Psia HAU-pa