Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Bianka szuka swojego człowieka!

Kochani przypominamy o Naszej cudownej Biance która czeka na swój ciepły kącik!!!!! Awaryjnie trafiła do domu tymczasowego w którym niestety jej czas powoli dobiega końca!!!!! Mimo starszego wieku, BIANKA ma jeszcze ogromną chęć korzystać z życia i cieszy się z każdej chwili spędzonej obok człowieka ❤.

Starsze psy też chcą kochać i być kochane !!!!!!
Tel. 881655905 /608427792

Gdy byłam mała, bałam się cmentarzy, ale mój tata powtarzał zawsze "Oni ci nic nie zrobią. Żywych się bój, bo tylko żywy człowiek potrafi skrzywdzić"
Czy mała Bianka też o tym wiedziała, gdy kryła się na cmentarzu przed żywymi ludźmi? W takie dni jak te ostatnio ludzie nie myślą o zniczach i kwiatach. Ludzie stawiając wysoko kołnierze, gnają do swoich ciepłych domów. To cud że przy kilkunastostopniowym mrozie i zaspach śnieżnych sięgających do kolan, ktoś wypatrzył na cmentarzu tą biedną kupkę nieszczęścia. Czy skryła się w miejscu wiecznego spoczynku przed złymi ludźmi? Czy może jej zmęczone i zmarznięte łapki nie miały siły nieść jej już dalej w poszukiwaniu ciepłego kąta? Nie wiemy a ona nam nie powie. Że życie jej nie rozpieszczało świadczy tylko ropa lejąc się z klapniętych uszek i pchły. Miliony pcheł zjadających żywcem jej małe, wychudzone i wyziębione ciałko. Dlaczego nie zamarzła na tym cmentarzu? Dlaczego w tak odludnym w mroźne dni, miejscu, ktoś ją wypatrzył? Może to nie jej czas? Może malutka ośmio-kilowa sunieczka ma jeszcze coś do zrobienia w tym życiu? Może teraz ona musi kogoś uratować przed samotnością? A może po raz pierwszy w życiu dostanie prezent z okazji zbliżającego się Dnia Babci....jak na prawdziwą sunię w słusznym wieku przystało....może to będzie jej własny dom, człowiek i miękka, ciepła poduszka? A może odzyskanie wiary, że jednak żywi ludzie nie tylko krzywdzą.....

Sunia natychmiast została zabrana do weterynarza, ma za sobą odpchlenie, poszerzone badania krwi, usg, oraz kąpiel w zaprzyjaźnionym saloniku psiej urody (darmową).
Mimo ogromnej ilości psów na utrzymaniu i już gigantycznych rachunków -zmarzniętej i trzęsącej istocie nie potrafiliśmy odmówić pomocy. Kilka dni w lecznicy.....znów 681 zł do zapłaty.
Prosimy O DOM dla Bianeczki- to wspaniała, mądra sunia ok 10 letnia, mieści się idealnie na kolankach. Bianka ma problemy ze słuchem, trwa diagnostyka.
Na Biankę do nowego domu czeka piękne legowisko od naszej kochanej Magdy.