Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Nowy rok i kolejne psie życie do ratowania...

Nowy Rok nie rozpoczął się dla Nas zbyt optymistycznie...... Chyba znowu na nic się zdały wszystkie pobożne życzenia o szczęśliwych zwierzętach. Kolejna historia jakich wiele..... Kolejna ŻYCIE które rozpoczęło swą wędrówkę i los skrzyżował nam jego drogę z Naszą.
W obliczu zagrożenia życia chyba nawet najbardziej pewne postanowienia noworoczne nie mają tu znaczenia.... Zabierajcie!!!! Choć jeszcze zupełnie nie mieliśmy pomysłu gdzie go umieścić 🙁. Szybki apel na fb jak zwykle otworzył na jego przyjęcie kilka serc i znalazł się AWARYJNY dom tymczasowy. Rex trafił do lecznicy na badania, które potwierdziły jego zły stan. Grzybica, swierzb, chora wątroba, obniżona odporność.... I te wystające żebra, ten obraz mocno chwytał za serce. Leki, ciepły kąt, miękkie legowisko które dostał w dt szybko pomoga stanąć mu na łapki i jedyne czego brakuje jeszcze mu do pełni szczęścia to pieszczot od ukochanego człowieka!!!!!!

Niebawem jego czas w domu tymczasowym dobiegnie końca , nieplanowana operacja uniemożliwi dalsza opiekę nad psem 🙁
Rax pilnie szuka domu!!!!!! Jest bardzo przyjaznym psem zarówno dla ludzi jak i dla innych psów. Ma ok 6-8 lat, będzie wykastrowany, obecnie przebywa w okolicy Bielska Białej.

Tel. 881 655 905 (jeśli nie odbieram jestem w pracy, proszę o wiadomość sms oddzwonię najszybciej jak będę mogła)