Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Kubuś prosi Was o pomoc!

Święto Trzech króli... późny wieczór i telefon ..."pomóżcie ktoś potrącił psa i zostawił krwawiącego psa na śmierć na mróz. Tak się traktuje w tym kraju zwierzęta! Cały czas zbieramy plony cholernego sylwestra. Masa psów biegających w popłochu do dziś...

Jak to się stało, że Kubuś (bo tak został nazwany przez jego osobiste anioły) został potrącony? Skąd wziął się między autami w ciemnościach? Tego nie wiemy póki co, wiemy jedynie to, że gdyby ktoś o niego dbał Kubyś by teraz nie walczył o życie w klinice (trwa diagnostyka).
Jesteśmy zdruzgotani na naszym pokładzie nie ma miejsca, płatności za zewnętrzne miejsca hotelowe to koszt miesięczny ponad 3,000 zł, do tego utrzymujemy Psią Haupę (6 psów). Nie potrafimy jednak inaczej... tak bardzo liczymy, że nie zostawicie nas samych.
‼ Kubunio został znaleziony leżący w krwi, z urazem głowy na jezdni w Pisarzowicach na styku z Hałcnowem, ul. Wspólna/Wyzwolenia.

Ktokolwiek kojarzy opiekunów psa lub poznaje swoje zwierzę prosimy o telefon: 608 427 792, 881 655 905 w razie braku możliwości odebrania połączenia prosimy o sms.

Ps. Brak nam słów by podziękować ludziom, którzy zatrzymali się by Kubusiowi pomóc, by nie wykrwawił się i nie zamarzł na śmierć. To wspaniali ludzie: Pan Henryk z córką, oraz Marta z Justyną. Kochani prosimy Was o masowe udostępnienia.
CZŁOWIEK BRZMI DUMNIE, ale tylko wtedy, gdy potrafi pomóc innej cierpiącej istocie.

Możesz pomóc nam pomagać wpłacając darowiznę na:
Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem "Darowizna dla Kubusia"
paypal: info@psiaekipa.pl
https://www.psiaekipa.pl/payment

Kochani prosimy o nas pamiętać przy rocznym rozliczeniu PIT wpisując KRS: 0000697348
Fundacja Psia Ekipa Razem dla Zwierząt Aleja Armii Krajowej 192/34 43-300 Bielsko -Biała