Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Kolejny psiak odebrany oprawcy...RAMBO ❤

Kilka dni temu na Naszej stronie mogliście zobaczyć filmik z Jordanem, starszym owczarkiem, który upodlony wieloletnimi zaniedbaniem ledwo potrafi ustać na łapach...
Kilka miesięcy temu za tęczowym most oddała się jego wieloletnia przyjaciółka, z którą dzielił Dżordan mały kojec. Ona też chorowała, tez nikt jej nie udzielił pomocy weterynaryjnej- zwłaszcza, że nowotwór już poczynił spustoszenie w jej wątłym, chudym ciele. Pewnie wielu z Was zastanawiało się jak można być takim potworem by doprowadzać swoich wiernych przyjaciół takiego stanu, by lata więzić je w ciasnym kojcu i nawet nie udzielić pomocy gdy tego potrzebowały!!!!!!!
Mimo że spadł nam ogromny kamień z serca, gdy udało się je odebrać, to zawsze jadąc ta droga wstrzymywaliśmy oddech w obawie ze znowu ktoś wypełni pusty kojec-choć "szanowny" pseudo-opiekun obiecał, że więcej psa tam nie zobaczymy. To przeczucie nie było przypadkowe......

Ten widok był jak szpila w nasze serca..... Stojące uszka, oczy jak jagody, szczenięca radość życia która została uwięziona za kratami a potem nisko spuszczona głowa i to zrezygnowanie...... Dobrze zbudowana postura Rambo może budzić respekt dla wielu z Nas i pewnie ciężko było by o śmiałka, który bez chwili zawahania włożył by rękę do kojca w którym był trzymany. Tymczasem to wielkie psisko oczy wypełnione miało strachem, uszy położone po sobie, podkulony ogon i wciskał się w najdalszy kąt by ręka "pana" go nie dosięgła......Wiedzieliśmy że może nie być łatwo, ale ten widok motywował do walki, nie mogliśmy pozwolić by ten człowiek zmarnował kolejnemu psie życie !!!!
Rambo jest dziś z Nami!

Mimo, że na pozór z wyglądu może wydawać się groźny i mocny, w rzeczywistości jest jednak łagodny, delikatny w obyciu i bardzo oddany człowiekowi. Rambo jest psem wyjątkowo obdarzony urodą- jest postawnym, proporcjonalnie zbudowanym owczarkiem. Bardzo potrzebuje domu, ale takiego gdzie będzie traktowany jak członek rodziny a nie postach ogrodu, lub żywy alarm. To pies o wielkiej wrażliwości i nieziemskich pokładach miłości....najchętniej z człowiekiem spędzałby każdą minutę. Szukamy domu z doświadczeniem w opiece nad owczarkami, lub ludzi, którzy mieli już dużego psa. Rambo jest diamentem do oszlifowania, pięknie i szybko się uczy-bo dla człowieka zrobi wszystko.
Info w spr adopcji:
Magda: 881 655 905
Asia 608 427 792
Kochani Rambo jest aktualnie w hotelu-schronisko dla takie wrażliwca byłoby gwoździem do trumny... To kolejne spore pieniądze do wydania co miesiąc-póki chłopak nie znajdzie domu.

Prosimy Was o pomoc -by mógł spokojnie czekać ma ten wymarzony moment....
Przez szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
paypal: info@psiaekipa.pl
Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem: Darowizna Rambo hotelik