Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

ŚWIĄTECZNA 5 SZUKA DOMÓW!❤

Ho ho ho! Już za dwa dni święta! Jak tam Wasze nastawienie? My zapytaliśmy się wszystkich naszych podopiecznych o to, co chcieliby na święta... I wszystkie zgodnie odpowiedziały, że chciałyby już w końcu opuścić schronisko trafić do kochających rodzin...

Uznałyśmy, że nie możemy być obojętne na ich prośby i postanowiłyśmy przedstawić Wam 5 naszych podopiecznych, którzy bardzo proszą o nowy domek. Na pewno pamiętacie jeszcze tą ogólnopolską akcje likwidacji schroniska w Radysach i apel pogotowia dla zwierząt o bezpieczne miejsce dla zwierzaków z tamtego schroniska...

Część psiaków trafiła do schroniska w Bielsku Białej, sprawa Radys już nieco przycichła, ale mamy nadzieję, że uda się znaleźć choć części psiakom dom, a oto część, naszych bielskich radysiaków! (po dokładne opisy zapraszamy w opis zdjęcia danego psiaka)
4 pieski i 1 suczka, oto część naszych Radysiaków. Wszystkie przyjazne, grzeczne i wesołe, a brakuje im tylko DOMU!

DIEGO - radosny szkuciak, który nie widzi świata poza człowiekiem! Bezproblemowy, grzeczny, bardzo pojętny, uwielbiający przebywać w towarzystwie człowieka i uwielbia pieszczoty. Jest aktywnym psiakiem, ale bardzo grzecznie zachowuje się na smyczy. Nie zauważyłyśmy w nim żadnych oznak ewidentnej agresji, np. do psów, ale zawsze warto przeprowadzić spracer zapoznawczy przed adopcją. W pierwszym kontakcie (szczególnie względem mężczyzn) może wykazywać dość sporą nieufność i dystans, ale spokojnie - czas, cierpliwość i parówki działają cuda 🙂 Diego ma ok 4/5 lat i czeka na dom!

JASKIER - psiak w typie owczarka niemieckiego, piękny, dostojny. Najprawdopodobniej nigdy nie zaznał jak to jest mieć prawdziwy dom, dlatego nowy opiekun musi chcieć przede wszystkim o niego walczyć i chcieć z nim pracować. W pierwszym kontakcie również jest nieco nieśmiały, ale po chwili sam domaga się głaskania, zachęca człowieka do zabawy. Jaskier niekażdego psa może zaakceptować, więc przed adopcją konieczny będzie spacer zapoznawczy, jeśli w domu będzie drugi psiak. Jaskier jest psem energicznym, który chętnie będzie wychodził na długie spacery wraz z nowymi właścicielami. Ma ok 5/6 lat, z czego najprawdopodobniej większość spędził w radysach.

MARCINEK - kolejny psiak, który jak do nas trafił był jedną wielką kupką nieszczęścia i strachu. Bał się ludzi, a zmiana jaka w nim zaszła jest ogromna! Marcinek to istny żywioł, ma ok 6 lat a zachowuje się jak wieczny szczeniak! Wesoły, przyjazny, silny pies, wielkości owczarka. Kto zaadoptuje Marcinka - zyska prawdziwego przyjaciela na lata. Marcinek jest typem psa uległego, nie narzuca się, innym psom schodzi z drogi.

ROZALKA - jest jedyną sunią, jaka do nas trafiła. I równocześnie jest chyba najstarszym naszym radysiakiem. Rozalka jest sunią niezwykle spokojną, grzeczną, kontaktową, która uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka. Nie ma w sobie agresji do innych psów, ale jak któryś za bardzo "wchodzi jej na głowę" to jasno potrafi pokazać swoje niezadowolenie 😉 Rozalka to już ok 8/9 letnia sunia, która niestety ma również problemy zdrowotne... u Rozalki zdiagnozowano spondylozę, w najgorszym stanie jest odcinek piersiowy kręgosłupa przez co kuleje na przednie łapy. Dlatego szuka spokojnego domu, najlepiej bez ogromnej ilości schodów, z ogrodem i z odpowiednią dla niej ilością ruchu, bo trzeba jej pomóc schudnąć 😉

KLUSEK - do niedawna Klusek kompletnie nie ufał człowiekowi, uciekał, chował się w kąt. Teraz z tego wylęknionego psiaka praktycznie nie zostało nic! Po paru miesiącach pracy- Klusek zaczął wychodzić na spacery, cieszyć się na nasz widok i sam prosić o głaskanie! To ogromny krok ku lepszemu życiu, na które nasz 5-letni Klusek zasługuje! Nowy dom będzie musiał się nastawić na to, że będzie trzeba Kluskowi pomóc zrzucić zbędne kilogramy, ale to można "załatwić" za pomocą wspólnych spacerków:)

Nie wydajemy psów do kojca, budy ani na łańcuch! Psy mają mieć swobodny dostęp do domu, jeśli będą mieszkać w domu z ogrodem!
Kontakt:
Paulina 668 248 981
Edyta 883 094 807
Natalia 609 012 491
Wszystkie Radysiaki są gotowe do adopcji, wykastrowane, zaszczepione, zachipowane. Jeśli chcecie poznać nasze Radysiaki to śmiało, dzwońcie do nas, odpowiemy na Wasze pytania. Jednak jakbyśmy nie odebrały za pierwszym razem to prosimy o pozostawienie smsa z imieniem psiaka, oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili!