Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

Kochani Przyjaciele OTWIERAMY BAZAREK-URATUJ NAS

Wiemy nie od dziś jak wielkie macie serce-jesteście z nami od samego początku-od 8 już lat! Ratowaliście z nami wiele psów, kotów, świnek, koziołków, którym nikt nie dawał szansy. Płakaliście z nami, gdy nasi adoptowani podopieczni odchodzili utuleni w domowe kołderki-a dopiero co zaznali jej ciepła. Ocieracie z nami też łzy szczęści, gdy kolejna bieda idzie do domu marzeń. JESTEŚCIE Z NAMI ZAWSZE!

Ile przyjaźni nawiązało się za pomocą Psiej Ekipy trudno zliczyć! Zwierzęta mają w sobie szczerość, dobro i bezkresną miłość-przyciągają dobrych ludzi-czego jesteśmy świadkiem Mają magiczną moc spojrzenia z takimi uczuciami, że to dla nich jesteśmy w stanie przenosić góry. Nastały jednak czasy bardzo trudne i dla nas i dla zwierząt. Wielu ludzi dzieli się z bezdomnymi zwierzakami wszystkim co mają. Dary, które prezentujemy na bazarku mają moc ...bo to dzięki nim znów możemy pomagać dalej. W obecnej sytuacji jeszcze bardziej doceniamy gesty dobroci-bo sami doświadczamy tego jak bardzo będzie nam ciężko ratować zwierzęta.

Dziękujemy Wam, że jesteście -kochamy Was za każdy najmniejszy gest. Otwieramy Bazarek-życząc Wam udanej zabawy-uśmiechu w bitwach licytacyjnych. Wasza Psia Ekipa i banda podopiecznych z Psiej Hau-py. Zapraszamy na naszego FB FUNDACJA PSIA EKIPA