Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

A tymczasem w Psiej Hau-pie🐾

🐾🐾🐾HALO, HALO! 🐾🐾🐾 Ciekawi Was co tam słychać w Psiej HAPU- pie? Oj dzieje się! Działamy na całego zarówno w kwestii przystosowania domu, ogrodu, ogrodzenia jak i opieki nad psimi rezydentami. Nie uwierzycie, ale mimo, że dopiero rozpoczynamy naszą działalność, z HAU-py do nowych domów, szczęśliwie machając ogonami pobiegło już 5 psów! (zrobimy dla Was o ty osobnego posta). Yeee!!!!🐾🐾🐾🐾 TO NAPRAWDĘ DZIAŁA! Działa DZIĘKI WAM I WASZEJ POMOCY! Bardzo dziękujemy za Wasze wpłaty ❤️ Pozwala nam to wierzyć, że wspólnie utrzymamy ten nasz interwencyjny psi dom!

Potrzeby naszych podopiecznych są wciąż bardzo duże. A czego potrzebujemy? 🐾 2 lamp wiszących, 🐾 legowisk, 🐾 paneli ogrodzeniowych, 🐾 środków finansowych na opłacenie pobytu potrzebujących zwierząt i np. opłacenie podłogi i innych części składowych naszego „remontu”.
▶️ MAMY TEŻ WIELKĄ PROŚBĘ- jeśli proponujecie nam oddanie jakiś rzeczy, prosimy aby one były w pełni sprawne i naprawdę nadawały się do użytku, a wiec prosimy, zanim do nas zadzwonicie, zastanówcie się , czy warto tą rzecz komuś dawać, czy jednak nadaje się ona do wyrzucenia. PSIA HAU-pa to nasze wspólne dzieło. Jeśli możesz, wspomóż nas.

🐾Pomóż wpłacając darowiznę na: Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem: Darowizna- Psia HAU-pa
Przez szybkie płatności: https://www.psiaekipa.pl/payment lub paypal: info@psiaekipa.pl
🐾Dziękujemy Wam w imieniu wszystkich psów, jakim to miejsce daje nowe życie! <3🐾